Archiwizacja danych

Ferro Backup System™ (FBS) to profesjonalny, sieciowy system backupu i archiwizacji danych przeznaczony dla firm i instytucji. Pozwala chronić dane przechowywane na stacjach roboczych, laptopach i sieciowych serwerach plików pracujących pod systemami Microsoft Windows®, Novell NetWare®, Linux, MacOS.

 

Szybki, równoległy backup – potwierdzona w niezależnych testach W cyberbezpieczeństwie konsekwentne wyniki są oczywistą oznaką sukcesu. Potrzebujesz rozwiązań od doświadczonego producenta, które będą chronić Twoją firmę przez wiele lat, nie tylko dziś.

Niskie koszty wdrożenia rozwiązaniaFerro Backup System nie wymaga drogiego serwera, serwerowej wersji systemu operacyjnego, czy też napędów taśmowych. Ze względu na to, że backup danych odbywa się już po stronie stacji roboczych a nie na serwerze, na serwer backupu można przeznaczyć zwykły, tani komputer PC z większym dyskiem twardym.

Automatyczne wznawianie backupu W przypadku zerwania połączenia, zadania backupu zostaną wstrzymane i dokończone po ponownym nawiązaniu połączenia bez konieczności interwencji ze strony administratora.

Od 60% do 80% krytycznych danych jest przechowywanych w komputerach biurowych i laptopach

Certyfikaty kwalifikowane EuroCert.

Potrzebujesz informacji na już? Zadzwoń: 601 888 313

TOP