O NAS

Od 2002 r. specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Stale poszerzamy zarówno swoją ofertę jak i doświadczenie niezbędne w branży informatycznej.

Zaawansowane procedury serwisowe oraz bardzo bogata baza wiedzy pozwala nam budować wyjątkowo stabilne systemy informatyczne oraz skutecznie zabezpieczać je przed skutkami niebezpieczeństw, które niesie za sobą dostęp do sieci publicznej. Budujemy sieci informatyczne wykorzystując sprawdzone rozwiązania. Stosujemy urządzenia logiczne tylko znanych i sprawdzonych marek. Na nasze sieci możemy dać dowolnie długą gwarancję … one się nie psują.

Koncentrujemy się na dostarczaniu najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań dla naszych klientów z uwzględnieniem jak najniższych kosztów. Doświadczenie oraz wiedza jaką posiadamy pozwala nam na dostarczanie innowacyjnych rozwiązań opartych na nowoczesnej technologii. Oferujemy nasze usługi na miejscu u klienta oraz usługi zdalnego wsparcia i zarządzania.

Prowadzimy działalność handlową w sferze dostawy wyjątkowo stabilnych i niezawodnych systemów komputerowych, dystrybucji oprogramowania systemowego i użytkowego. Mamy stały kontakt ze specjalistami Microsoft® w sprawie licencjonowania oprogramowania. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom aktywnego wsparcia, elastycznych rozwiązań i usług najwyższej jakości a wszystko to za rozsądną cenę.

OUTSOURCING INFORMATYCZNY

Kompleksowa obsługa informatyczna firm bieżąca opieka informatyczna - hardware i software,

OPROGRAMOWANIE I SPRZĘT

Wdrożenia i serwis oprogramowania dla firm oprogramowanie biurowe Microsoft Office, Open Office

PODPIS ELEKTRONICZNY

Jesteśmy autoryzowanym Partnerem EuroCert Sp. z o.o. Aby zamówić kwalifikowany podpis elektroniczny EuroCert zapraszamy do kontaktu.

ANTYWIRUS

Najlepsza ochrona punktów końcowych w prostym i ekonomicznym pakiecie Chroń swoją organizację za pomocą najlepszych w branży zabezpieczeń.

Potrzebujesz informacji na już? Zadzwoń: 601 888 313

TOP