Oprogramowanie antywirusowe

Protection Service for Business to najlepszy, najbardziej kompleksowy pakiet do ochrony punktów końcowych, jaki jest dostępny na rynku. Zaprojektowano go od podstaw z myślą o potrzebach firm, ograniczając nakład pracy związanej z konserwacją i zarządzaniem.

 

Najlepsza ochrona punktów końcowych w prostym i ekonomicznym pakiecie Chroń swoją organizację za pomocą najlepszych w branży zabezpieczeń, które są łatwe we wdrożeniu i zarządzaniu. Protection Service for Business wyznacza nowe standardy ochrony punktów końcowych, komunikacji, współpracy i przechowywania danych, wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

 

Najlepsza ochrona punktów końcowych – potwierdzona w niezależnych testach W cyberbezpieczeństwie konsekwentne wyniki są oczywistą oznaką sukcesu. Potrzebujesz rozwiązań od doświadczonego producenta, które będą chronić Twoją firmę przez wiele lat, nie tylko dziś.

F-Secure to jedyny producent, który zdobył prestiżową nagrodę „Best Protection” organizacji AV-Test pięciokrotnie od czasu jej ustanowienia w 2011 r. Ta konsekwencja gwarantuje, że zapewnimy Ci najlepszą ochronę, teraz i w przyszłości.

Pewność dzięki bezpieczeństwu Z Protection Service for Business możesz być całkowicie pewien bezpieczeństwa swoich punktów końcowych. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co najważniejsze: rozwoju działalności. Twoja firma będzie prosperować, a podczas następnego dużego zebrania będziesz mógł z przekonaniem oznajmić członkom swojej organizacji, że są chronieni.

Cokolwiek by się nie działo, będziemy z Tobą.

Program do backupu i archiwizacji komputerów w sieciach LAN.

Potrzebujesz informacji na już? Zadzwoń: 601 888 313

TOP